Dom
Minkowicko-Polna, Wójcice, dolnośląskie
- 990 000 zł
- 212,74 m²
- 4 653,57 zł/m²
Dorota Kopyta
Skontaktuj się
Dom
Minkowicko-Polna, Wójcice, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Dom
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
990 000 zł 212,74 m² 4 653,57 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
8
1 100 m²
garaż w bryle budynku
1930
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
8Powierzchnia działki:
1 100 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1930Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 990 000 zł (4 653,57 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 212,74 m², 8 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 1 100 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, zalesiona
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: olej opałowy
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Wasz Ekspert Obrót Nieruchomościami Pośrednictwo Kredytowe Dorota Kopyta, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: 4450896
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Minkowicko-Polna, Wójcice, Jelcz-Laskowice, oławski, dolnośląskie
- Otoczenie: teren wiejski, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
NIŻSZA CENA, ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SPOTKANIE W CELU OBEJRZENIA PIĘKNEGO DOMU -wszystko zaczyna kwitnąć na ogrodzie, wiosna to piękna pora roku na zakup wymarzonego domu
Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Wójcicach, ul. MInkowicko-Polna - przestrzeń, ogród i lokalizacja blisko lasu!